[αναλυτική]

ΕΠΣΔΡΑΜΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΡΑΜΑΣ

Γ.Παπανδρέου 36, 66100 Δράμα
τηλ.: 2521.036081 - fax: 2521.036071
email: e-p-sdra@otenet.gr



Μέγας Χορηγός




Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)  
Νεότερα αποτελέσματα
(30η αγωνιστική)

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ02ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ44Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ21Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ81ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ31ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ31ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ41ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ30ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ

Βαθμολογία

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 81
0
100-20
26-3-1
53-10
12-2-1
47-10
14-1-0
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 66
0
55-19
20-6-4
35-11
12-2-1
20-8
8-4-3
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 60
0
64-38
19-3-8
33-14
11-2-2
31-24
8-1-6
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 54
0
55-31
16-6-8
31-11
11-2-2
24-20
5-4-6
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 50
0
57-47
16-2-12
28-18
8-1-6
29-29
8-1-6
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 49
0
47-36
15-4-11
23-10
9-2-4
24-26
6-2-7
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 44
0
44-35
12-8-10
24-16
6-4-5
20-19
6-4-5
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 44
0
50-41
12-8-10
30-15
8-4-3
20-26
4-4-7
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 41
0
53-47
12-5-13
32-19
7-4-4
21-28
5-1-9
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 41
0
41-49
13-2-15
24-22
8-0-7
17-27
5-2-8
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 39
0
45-47
10-9-11
22-25
5-5-5
23-22
5-4-6
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 36
0
52-60
10-6-14
31-21
7-3-5
21-39
3-3-9
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 33
0
41-57
9-6-15
20-27
5-2-8
21-30
4-4-7
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 29
0
38-64
7-8-15
25-40
3-5-7
13-24
4-3-8
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 13
0
31-92
3-4-23
18-40
2-2-11
13-52
1-2-12
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ -6
-6
0-90
0-0-30
0-45
0-0-15
0-45
0-0-15

Σημειώσεις:

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν μπορεί να παρουσιαστεί αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία.

- Η ομάδα ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ έχει -6 βαθμούς από ποινές
"

Αναλυτικά οι αγωνιστικές

1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 5 1 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 0 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 1 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 1 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2η αγωνιστική
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 2 4 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 0 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 3 2 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 0 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 1 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

4η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 2 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 4 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 2 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2 1 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

5η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 0 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 1 3 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 0 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 0 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1 0 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

6η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 1 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 1 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 4 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 4 1 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 1 8 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

7η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 1 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 1 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 1 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1 2 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

8η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2 2 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 0 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 3 0 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 0 5 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 3 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 0 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3 1 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 0 0 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 3 5 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 0 1 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

10η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 0 1 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 4 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 0 0 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 0 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 0 4 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3 0 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

11η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 4 1 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 4 2 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 1 1 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 5 2 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ

12η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 0 2 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 7 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 5 1 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 0 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

13η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 5 0 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 2 5 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 2 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 0 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

14η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 0 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 5 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 0 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 4 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2 2 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 0 3 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 1 2 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

15η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 1 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 2 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 5 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 2 3 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

16η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 0 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 2 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 4 0 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 1 2 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

17η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 0 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 2 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 2 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 1 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 1 3 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

18η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 2 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3 0 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 5 3 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2 0 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 0 3 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

19η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 3 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 6 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 0 0 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2 1 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 0 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

20η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 4 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 0 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 0 6 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

21η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 0 0 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 0 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 4 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1 0 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 0 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

22η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 0 2 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1 3 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 2 1 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 3 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 0 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 0 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

23η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 0 2 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1 0 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 3 4 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 1 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 6 1 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 3 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

24η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2 3 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 1 3 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 0 3 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 4 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 4 1 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

25η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 3 0 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 3 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 3 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 6 1 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

26η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 0 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 0 0 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 2 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 8 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

27η αγωνιστική
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 3 0 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 2 3 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 4 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 4 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2 1 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

28η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 6 1 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 4 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 0 2 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 4 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 6 3 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

29η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 6 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3 2 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 2 4 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 4 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2 1 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3 0 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

30η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 2 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 4 4 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 8 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 4 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ




© mascot network